Forum Kobiecość. Małżeństwo. Ciąża i macierzyństwo Strona Główna Kobiecość. Małżeństwo. Ciąża i macierzyństwo
Planowanie, ciąża, macierzyństwo
nasze dzieci

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy z zasypianiem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiecość. Małżeństwo. Ciąża i macierzyństwo Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
instamama
postów 10 - 49
postów 10 - 49


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 12

PostWysłany: Pią Maj 07, 2021 14:31    Temat postu: Problemy z zasypianiem Odpowiedz z cytatem

Miewam problemy z zasypianiem i tutaj https://melatonina.pl/akademia-snu/melatonina-hormon/melatonina-hormon-ciemnosci wyczytałam, że może brakować mi melatoniny. Nigdy wcześniej nie miałam z tym problemu. Postanowiłam wyeliminować niebieskie światło godzinę przed snem, ale na razie nie działa. Myślicie, że w takim przypadku jest potrzebna suplementacja melatoniny? Gdzieś wyczytałam, że także kiwi poprawia jakość snu i pomaga w zasypianiu, ale trzeba je zjeść minimum godzinę przed snem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Maj 07, 2021 14:31    Temat postu:

Powrót do góry
Adka
Gość





PostWysłany: Sob Lip 31, 2021 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno też ashwaganda pomaga
Powrót do góry
Jaga
postów 10 - 49
postów 10 - 49


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 18

PostWysłany: Nie Wrz 19, 2021 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, bezsenność często ma także podłoże nerwowe. Jeśli nie pomogą zatem jakieś ziołowe suplementy, wietrzenie sypialni itd, to chyba warto byłoby skonsultować problem z psychologiem. Jeśli jesteście w Warszawy lub z Wrocławia, polecam poradnię Harmonia. Zapisać się można na wizytę przez stronę https://harmonia.luxmed.pl/ albo telefonicznie, terminy wyznaczają przystępne, nawet jeśli zdecydujecie się na NFZ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimi



Dołączył: 26 Gru 2021
Posty: 5

PostWysłany: Nie Gru 26, 2021 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe, w sumie, sama doczytam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olennna
postów 10 - 49
postów 10 - 49


Dołączył: 08 Sty 2022
Posty: 12

PostWysłany: Nie Sty 16, 2022 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi na dobry sen pomaga preparat apteczny, który poleciła mi siostra. Preparat ma w składzie ziołowe wyciągi z chmielu, melisy lekarskiej i passiflory oraz melatoninę, magnez i witaminę B6, także same dobre rzeczy pomagające w zasypianiu i mocnym śnie. Suplement kupuję online w aptece Miro https://aptekamirowska.pl/dobry-sen-forte-tabl-30-tabl.html Mają tam dobre zaopatrzenie także od razu kupuję więcej produktów do zaopatrzenia domowej apteczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadwiga81
postów 10 - 49
postów 10 - 49


Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 10

PostWysłany: Sob Lip 15, 2023 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy wątek, w którym nie możemy też zapominać o naszych dzieciach. Sen to bardzo często poruszane zagadnienie, szczególnie przez rodziców. Oczywiście najważniejsza w takich sytuacjach jest trafna diagnoza ponieważ przyczyn może być wiele. W sezonie przeziębień mogą to być chociażby powiększone migdałki podniebne lub gardłowe. Objawiają się to problemami z nabraniem powietrza czy chrapaniem. Poza tym bardzo często są to też problemy natury psychologicznej jak stres czy nadpobudliwość. Polecanym remedium jest wtedy sedalia - https://www.boiron.pl/nasze-produkty/leki-zlozone/sedalia ze względu na skuteczność działania. W jego skład wchodzą naturalne składniki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lip 15, 2023 16:14    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiecość. Małżeństwo. Ciąża i macierzyństwo Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Kobiecość. Małżeństwo. Ciąża i macierzyństwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group