Forum Kobiecość. Małżeństwo. Ciąża i macierzyństwo Strona Główna Kobiecość. Małżeństwo. Ciąża i macierzyństwo
Planowanie, ciąża, macierzyństwo
nasze dzieci

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przedszkole prywatne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiecość. Małżeństwo. Ciąża i macierzyństwo Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tolka
postów 10 - 49
postów 10 - 49


Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 44

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 14:12    Temat postu: Przedszkole prywatne Odpowiedz z cytatem

Nie dostaliśmy się do przedszkola publicznego. Sama nie wiem co teraz - prywatne czy niania? Czy w przedszkolach prywatnych dba się o dzieci? Sama nie wiem co robić ;/

P.S. Kojarzycie może skup aut Strzelce Opolskie- https://skupautzagotowke.net/skup-aut/strzelce-opolskie/ ?


Ostatnio zmieniony przez tolka dnia Pon Sty 25, 2021 17:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Kwi 22, 2013 14:12    Temat postu:

Powrót do góry
Kosik
postów 10 - 49
postów 10 - 49


Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 18

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2013 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem znacznie lepszym miejscem dla dziecka jest przedszkole publiczne. Niania będzie o wiele więcej kosztowała, a w przedszkolu dziecko będzie się bawiło z
rówieśnikami. Poza tym - w publicznych muszą dbać o klienta, o standard, bo od tego zależy czy będą mieli zainteresowanie. W publicznych nie wygląda to niestety zbyt
pozytywnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tolka
postów 10 - 49
postów 10 - 49


Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 44

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2013 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze babki z rodziny gadały nam, że tylko publiczne przedszkole... To ja już sama nie wiem... Ale czy prywatne przedszkole nie będzie bardzo drogie? Nie stoimy jakoś wybitnie dobrze finansowo ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kosik
postów 10 - 49
postów 10 - 49


Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 18

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2013 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest prawda - w prywatnych po prostu muszą dbać. Przecież do większości afer, o których informowały media, dochodziło właśnie w publicznych przedszkolach...
Nie dotyczy to wszystkich, ale w wielu pracownice po prostu nie nadają się do tego zawodu. Dzieci są pozostawiane same sobie, nie rozwijają się. Różnica w cenie jest naoprawdę
bardzo mała, szczególnie w mniejszych miastach. Wysoka może być dopiero w dużych miastach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tolka
postów 10 - 49
postów 10 - 49


Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 44

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2013 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, z jakiego miasta jesteś? Czy ktoś z tego forum mieszka w Częstochowie? Będziemy wdzięczni za podanie, a raczej wskazanie jakiekolwiek dobrego, prywatnego przedszkola w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kosik
postów 10 - 49
postów 10 - 49


Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 18

PostWysłany: Czw Maj 02, 2013 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem z czewy. Trzeba było tak od początku. Trudno mi wskazać różne przedszkola, bo nie znam ofert. Nasza córka chodzi co Sowy na Grabówce.
Wejdź do publicznego, wejdź do prywatnego, to zrozumiesz w czym tkwi różnica. Inne podejście do dzieci, standard wyposażenia, jedzenie...
Ciężko wszystko opisać. Różnice są naprawdę diametralne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tolka
postów 10 - 49
postów 10 - 49


Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 44

PostWysłany: Pon Maj 06, 2013 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, miejsca nie znam, ale sprawdzimy. Trochę nie na rękę jest mi fakt, że to Grabówka, bo mam z Północy dosyć daleko, ale jeśli standard będzie wysoki, to czemu nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olennna
postów 10 - 49
postów 10 - 49


Dołączył: 08 Sty 2022
Posty: 12

PostWysłany: Wto Sty 11, 2022 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a z Warszawy jakie polecicie? chodzi o Mokotów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnkaC
postów 10 - 49
postów 10 - 49


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 17

PostWysłany: Pon Sty 17, 2022 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, to ja mogę ci pomóc. My wybraliśmy prywatne przedszkole integracyjne na Mokotowie na Łowickiej - Raz Dwa Trzy - My https://www.razdwatrzymy.edu.pl/kontakt To świetne przedszkole z bardzo dobrym programem edukacyjnym, wspaniałą kadrą z fantastycznym podejściem do dzieciaków, kameralnymi grupami, językiem angielskim i zdrowym żywieniem. Są tam też zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, dla wielu dzieci bardzo pomocne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
henia83
postów 10 - 49
postów 10 - 49


Dołączył: 25 Mar 2022
Posty: 16

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2022 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie prywatne. Uważam, że dzieci mają tam dużo lepszą opiekę. A jeśli chodzi o wspomnianą Warszawę to ja proponuję Prywatne przedszkole NPJS. Świetna prywatne placówka o profilu językowo-sportowym. Doświadczona i zaangażowana kadra, indywidualne podejście do każdego malucha, ciekawa oferta zajęciowa. Czego chcieć więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KlaudiaŻ



Dołączył: 19 Sty 2022
Posty: 9

PostWysłany: Nie Cze 12, 2022 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dziecko chodziło do przedszkola publicznego i powiem wam, ze średnio pod względem opieki, Pań, które tam pracowały...może po prostu źle trafiłam. Przeniosłam dziecko do przedszkola prywatnego https://www.elfik.pl/ u nas w Sosnowcu i wszystko się odmieniło. Nareszcie moje dziecko jest dobrze zaopiekowane, ciocie są pomocne i wspierające . W przedszkolu często są wycieczki i atrakcje dla dzieci oraz dni tematyczne. Ostatnio mieli dzień oceanów i atrakcję "zabawy na plaży" i w sali powstała sucha plażą, woda i dzieci mogły przynieść stroje kąpielowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Cze 12, 2022 11:04    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiecość. Małżeństwo. Ciąża i macierzyństwo Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Kobiecość. Małżeństwo. Ciąża i macierzyństwo  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group